Platforma B2B

Sklep dla naszych Partnerów Biznesowych.

Platforma B2B to nowy i łatwy sposób na zaopatrzenie Państwa sklepu w brakujący towar. W tym miejscu znajdą Państwo bazę wszystkich oferowanych przez nas produktów. Asortyment platformy aktualizowany jest na bieżąco dzięki czemu bez pośpiechu mogą Państwo dokonać swojego zamówienia.
W celu uzyskania dostępu zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym obsługującym Państwa sklep lub poprzez formularz kontaktowy.

Nasza platforma sprzedaży B2B rusza już wkrótce!

Sklep dla naszych Partnerów Biznesowych.

Platforma B2B to nowy i łatwy sposób na zaopatrzenie Państwa sklepu w brakujący towar. W tym miejscu znajdą Państwo bazę wszystkich oferowanych przez  nas produktów. Asortyment platformy aktualizowany jest na bieżąco dzięki czemu w spokoju i bez pośpiechu mogą Państwo tu dokonać swojego zamówienia. W celu uzyskania dostępu zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym obsługującym Państwa region lub przez formularz kontaktowy.

Nasza platforma sprzedaży B2B rusza już wkrótce!

Ekspozytor produktowy

Naszym klientom w ramach współpracy udostępniamy stojak do ekspozycji wycieraczek wejściowych.
Stojak umożliwia bardziej klarowną prezentację produktów. Wycieraczki są lepiej widoczne i cieszą się większym zainteresowaniem a dzięki kółkom istnieje możliwość łatwego przemieszczania ekspozytora po sklepie bez potrzeby zdejmowania ekspozycji.

Formularz kontaktowy