Kontakt

Biuro / Office

Black Office
ul. Warszawska 164
05-082 Latchorzew

Magazyn / Warehouse

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 97
05-191 Siennica
tel. kom. +48 510 767 310
magazyn@indavo.pl

Dział realizacji zamówień i logistyki Polska
Dane do faktur

Indavo Chlebińska Sp. K.
ul. L. Rydygiera 11/212, 01-793 Warszawa, Polska
NiP: PL 527 273 23 69, Regon: 361054973

Obserwuj nas na

Dział Sprzedaży

Natalia Rosłońska

Dyrektor operacyjno-handlowy

Jakub Polok

Przedstawiciel handlowy – Dolnośląskie / Opolskie / Śląskie / Łódzkie

Kamil Załęski

Przedstawiciel handlowy – Mazowieckie / Podlaskie / Warmińsko Mazurskie / Lubelskie

Alina Karlińska

Przedstawiciel handlowy – Wielkopolskie / Pomorskie / Kujawsko Pomorskie / Zachodnio Pomorskie / Lubuskie

Monika Kopka

Specjalista ds. realizacji zamówień i logistyki

Piotr Chlebiński

Z-ca dyrektora ds. sprzedaży i importu

Edyta Kaszak

Manager ds. sieci DIY

Joanna Domańska

Asystentka działu logistyki i sprzedaży

Dział Sprzedaży

Natalia
Rosłońska

Dyrektor operacyjno-handlowy

+48 694 454 909
Email: n.roslonska@indavo.pl

Kamil
Załęski

Przedstawiciel handlowy – Mazowieckie / Podlaskie / Warmińsko Mazurskie / Lubelskie

+48 780 121 990
Email: k.zaleski@indavo.pl

Alina
Karlińska

Przedstawiciel handlowy – Wielkopolskie / Pomorskie / Kujawsko Pomorskie / Zachodnio Pomorskie / Lubuskie

+48 690 605 350
Email: a.karlinska@indavo.pl

Monika
Kopka

Specjalista ds. realizacji zamówień i logistyki

+48 798 588 468
Email: m.kopka@indavo.pl

Piotr
Chlebiński

Z-ca dyrektora ds. sprzedaży i importu

+48 518 118 213
Email: p.chlebinski@indavo.pl

Edyta
Kaszak

Manager ds. sieci DIY

+48 500 038 054
Email: e.kaszak@indavo.pl

Joanna
Domańska

Asystentka działu logistyki i sprzedaży

+48 780 775 785
j.domanska@indavo.pl

Jakub
Polok

Przedstawiciel handlowy – Dolnośląskie / Opolskie / Śląskie / Łódzkie

+48 780 543 130
Email: j.polok@indavo.pl

Dział Eksportu i Zakupów

Dział Eksportu i Zakupów

Alisa Strebel

Export manager

Lidia Ostrowska

Manager ds. zakupów i importu

Bożena Chlebińska

Dyrektor sprzedaży

Małgorzata Klusek

Manager ds. importu i zakupów

Alisa
Strebel

Export manager

+48 573 265 133
Email: a.strebel@indavo.pl

Lidia
Ostrowska

Manager ds. zakupów i importu

+48 690 569 826
Email: l.ostrowska@indavo.pl

Bożena
Chlebińska

Dyrektor sprzedaży

+48 606 444 793
Email: b.chlebinska@indavo.pl

Małgorzata
Klusek

Manager ds. importu i zakupów

+48 516 490 847
Email: m.klusek@indavo.pl

Magazyn i Księgowość

Magazyn i Księgowość

Marcin Grudek

Kierownik Magazynu

Marina Rau

Główna księgowa

Marcin
Grudek

Kierownik Magazynu

+48 510 767 310
Email: magazyn@indavo.pl

Marina
Rau

Główna księgowa

tel. +48 798 498 175
Email: ksiegowa@indavo.pl

Formularz kontaktowy