Indavo Group partnerem akcji „Onkoodpowiedzialni”

Spowodowane pandemią wielomiesięczne ograniczenia w dostępie do opieki medycznej spowodowały, że badania diagnostyczne i profilaktyczne, wizyty kontrolne czy planowe zabiegi odkładane były „na później”. Wraz z odejściem trzeciej fali pandemii zaczęła się fala dramatycznych apeli lekarzy i pacjentów dotycząca skutków, jakie wywołuje pandemia w zakresie leczenia chorób onkologicznych.

Dlatego bez wahania dołączyliśmy do grona społecznie odpowiedzialnych pracodawców, którzy wraz z inicjatorem akcji – NEO Hospital:

  • chcą zwiększać świadomość zdworotną pracowników,
  • zwrócić uwagę na profilaktykę onkologiczną,
  • wskazywać ścieżki, jak sobie radzić z chorobą onkologiczną, gdy dotknie ona któregoś z pracowników.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony dedykowanej akcji: www.onkoodpowiedzialni.pl oraz udziału w spotkaniach live z lekarzami, które będą transmitowane na FB.

Zostań partnerem akcji „Onkoodpowiedzialni”

Udział w akcji to nie tylko troska o zdrowie pracowników ale również przykład społecznej odpowiedzialności biznesu dla innych firm.

Decydując się na udział w akcji pomagasz edukować pracowników w zakresie profilaktyki onkologicznej u kobiet, diagnostyki i nowoczesnych form terapii nowotworów ginekologicznych.
Celem akcji jest nie tylko edukacja i zachęcanie do systematycznych badań ale również aktywne wsparcie kobiet dotkniętych chorobą onkologiczną.

Pokaż, że pracownicy mogą liczyć na Twoją pomoc i rozwijają się w firmie społecznie odpowiedzialnej.

Dołącz do grona społecznie odpowiedzialnych pracodawców już teraz

Zapraszamy do współpracy!

Jako Indavo Group jesteśmy producentem i dystrybutorem wycieraczek, mat podłogowych. Nieustannie obserwujemy i podążamy za najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz, zapewniając różnorodność i atrakcyjność naszej oferty. Aktualnie nasza oferta składa się z  ponad 130 produktów. Współpracujemy z klientami zarówno w Polsce jak i za granicą. Aby sprostać oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających klientów oferujemy możliwość wyboru indywidualnych wzorów, kolorów i rozmiarów produktów poza standardową ofertą.  Gwarantujemy wysoką jakość oraz obsługę na najwyższym poziomie.

W ramach współpracy z klientami zapewniamy stojaki dla lepszej ekspozycji naszych produktów. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce ekspozycja.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu.

Stojak produktowy